CLASAMENTUL CATEGORIILOR COPII – fără cip

 Roți ajutătoare:

locul I     302 – Crasmaru Alexia

locul II    309 – Dinica Cristian

locul III   339 – Marzea Elena

locul IV   318 – Mustata Alexandru

locul V    328 – Priguza Robert

locul VI   349 – Mitroaica Albert Andrei

locul VII  337– Ristea Radu Petru

locul VIII 350 – Chitic Ioana

locul IX   314 – Vancea Daria

locul X    329 – Tarla David

locul XI    351 – Vasile-Manoila Tudor

locul XII   345 – Iancu Petru Teodor

locul XIII  322 – Demeter Rebeka

locul XIV 321 – Demeter Erika Ester

locul XV  347 – Butuc Petra

loc XVI   304 – Grigoras Tudor Gabriel

copii4  copii2 copii1

Fără pedale:

locul I 301 – Dragomir Octavian Ioan

locul II 341 – Podariu Radu Andrei

locul III 334 – Oprea Alexandru

locul IV 324 – Voluta Madalina

locul V 344 – Dinoiu Casian Sebastian

locul VI 331 – Angelescu Stefan Mihai

locul VII 338 – Ristea Tudor Alexandru

locul VIII 333 – Popescu Matei Cristian 

 copii3 14462762_1131979346848767_3011597694239095992_n copii5

2 Roți 3-5 ani:

locul I 306 – Damian Bodareu

locul II  326 – Anorocioaiei Diana

locul III 336 – Draghici Radu Stefan

locul IV 307 – Zvincu Darius

locul V 335 – Tavan Alexandru

locul VI 330 – Tarla Robert

locul VII 340 – Mitroi Dragos Andrei

locul VIII 320 – Bugean Roby

locul IX 352 – Nita Iulia

locul X 308 – Ilie Anamaria

locul XI 311 – Ene Alexia

locul XII 332 – Ilioaea Ana Maria

locul XIII 346 – Popescu Cristian

locul XIV 325 – Andrei Ianis Mihai

locul XV 343 – Son Filip

locul XVI 303 – Platica Mihai Alexandru

locul XVII 315 – Pandel Sofia

locul XVIII 327 – Dumitrache Tudor

locul XIX 342 – Sitaru Catinca

locul XX 313 – Al Marii Giulia

locul XXI 319 – Popescu Ilinca

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>